English Deutsch Moja Realitica  Logout

Realitica oglasi

Traži u Napredno

Ugodan mini hotel sa bazenom i baštom u Lastvi Grbaljskoj

Vrsta: Prodajem Hotel
Područje: Kotor
Lokacija: Kotor
Adresa: LASTVA, Kotor, Crna Gora
Stambena Površina: 382 m2
Zemljište: 1.788 m2

Opis: Prodaje se ugodan mini-hotel u slikovitoj Lastvi Grbaljskoj, idealnom mjestu za opuštanje i uživanje u ljepoti crnogorskog primorja. Pogodna lokacija na samo 3,3 km od fascinantnog Akvaparka Budva i 14 km od čuvenog Svetog Stefana čini ovaj hotel atraktivnim za turiste.

Hotel svojim gostima nudi sezonski otvoreni bazen, zelenu baštu i besplatan Wi-Fi, stvarajući atmosferu udobnosti i opuštanja. Raspolaže sa 9 komfornih soba, od kojih je svaka potpuno opremljena za ugodan boravak: kuhinja sa trpezarijskim stolom, sopstveno kupatilo sa tušem i fenom za kosu. Gosti također imaju pristup terasi i priboru za roštilj, što vam omogućava da uživate u večernjim druženjima na otvorenom.

Sa lakim pristupom kulturnim atrakcijama kao što su Kotor kula sa satom i Morska kapija, udaljeni samo 17 km, kao i blizina aerodroma Tivat (samo 12 km), ovaj pansion je odličan izbor i za turiste i traži mogućnosti za ulaganja. u ugostiteljskom sektoru. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog jedinstvenog komadića raja!

Više detalja na: monteonline.org/

Registarski broj: monteonline.org
Država oglašivača: ME





Oglas Broj: 3378622 (857)
Postavljeno: 13 Sep, 2024
Zadnja Promjena: 27 Feb, 2025
Tags: Nekretnine Kotor | Prodaja Hotela Kotor

Šaljemo poruku. Molim pričekajte ...

Vaša poruka je poslana.

Nismo uspjeli poslati poruku. Molim pokušajte ponovno.

Molimo ispunite sva polja u formi.